بتن، تنها ماده ساختمانی پرکاربرد در جهان که سابقه‌اش به رومی‌ها و مصریان باستان باز می‌گردد. با توجه به اینکه بتن بیش از سایر مصالح ساختمانی در ساخت و ساز استفاده می‌شود، برای رشد و پیشرفت صنعت تأکید بر کیفیت، عملکرد و پایداری ضروری است. مواد افزودنی شیمیایی یکی از اجزای سازنده بتن با کارایی بالا است.

اولین قدم در بهینه‌سازی بتن این است که تشخیص دهیم بتن دیگر فقط مواد سیمانی، سنگ‌دانه و آب نیست. بتن یک ماده با کارایی بالا است که چهار ماده اساسی دارد. از این رو می‌توان گفت بتن متشکل از آب، مواد سیمانی، شن و ماسه و مواد افزودنی شیمیایی است.

مواد افزودنی یا افزودنی های بتن یکی از مهم‌ترین مواد تشکیل دهنده بتن هستند که برای افزایش کارایی، عمل‌کرد، دوام و اکسپوز بتن، تولید شده و در فرآیند اجرایی به بتن افزوده می‌شوند. مواد افزودنی بتن می توانند شیمیایی، طبیعی، ساختمانی باشند که در طی اختلاط بتن به منظور افزایش خاص بتن تازه یا سخت شده مانند کارایی، دوام یا مقاومت اولیه و نهایی به آن افزوده می‌شوند.

 مهندسی سازه‌های بتنی یک روند در حال تکامل مداوم است. اختراع و توسعه‌ی روش های جدید ساخت، تقاضای روزافزونی را برای مصالح ساختمانی و افرودنی های بتن ایجاد می‌کند. تولیدکنندگان بتن روزانه در کنار عوامل دیگری مانند اقتصاد، هزینه‌های مواد اولیه،  انرژی و پیچیدگی‌های لجستیکی با چالش فناوری و استفاده ار روش های نوین در طراحی و تولید مواد جدید روبرو هستند. البته در طول کل مراحل ساخت، زمان، خود یک فاکتور مهم است.

شرکت بتن شیمی ماهان (BSM) با تجربه سالیان متمادی در صنعت شیمیایی ساختمان جهت تولید و تامین افزودنی‌های بتن و مصالح ساختمانی با اخذ پروانه بهره برداری از سوی سازمان صنعت، معدن، تجارت با توان تولید بیش از ۱۲۰۰۰ تن سالیانه احداث شده است.  بر طبق منشور فنی و اخلاقی مصوب در شرکت بتن شیمی ماهان، اصل اول همواره بر کیفیت و مشتری مداری استوار بوده است. از این رو محصولات و راه حل‌های “بتن شیمی ماهان” علاوه بر افزایش سرعت کار هزینه ساخت را کاهش می‌دهد.

شرکت بتن شیمی ماهان با یاری خداوند متعال با استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا و متخصصین با تجربه توانسته تا نیاز اغلب پروژه‌های عمرانی از جمله نیروگاه‌ها و پالایشگاه ها، سدها، تونل‌ها، راه‌ها و ابنیه‌ها را برآورده کند. محصولات حرفه‌ای بتن شیمی ماهان، مورد تایید اداره استاندارد و دارای پروانه ساخت از وزارت صنعت و معدن است. علاوه بر فروش مستقیم به پیمانکاران و متخصصان بتن BSM،  محصولات خود را از طریق شبکه گسترده‌ای از توزیع کنندگان در دسترس متقاضیان قرار می‌دهند. چه در تجارت حرفه‌ای و چه در کانال‌های خرده فروشی، از نظر کیفیت محصولات BSM، تفاوتی بین دو بخش بازار  جهت ارایه محصولات قائل نیست. بسته‌بندی و ظاهر محصولات BSM با نیازهای مختلف تجارت خرده فروشی سازگار شده است.

 ما معتقدیم که هر مشتری سزاوار بهترین محصول است. شرکت BSM با در اختیار گرفتن مهندسین متخصص و باتجربه قادر به ارایه مشاوره کامل و دقیق درباره خرید محصولاتی نظیر انواع گروت، بتن آماده، روان کننده، روان کننده دیرگیر، ژل میکروسیلیس، فوق روان کننده زودگیر، چسب بتن، ضدآب، ضدیخ جهت بتن ریزی در هوای سرد، مواد هوازا، رنگ بتن، ژل رنگی، کف‌سازی است.

درباره بتن شیمی ماهان بیشتر بدانید

حضور در وندور لیست گروه مپنا

حضور در وندور لیست صنایع مس ایران

حضور در وندور لیست شرکت فکور صنعت تهران

مفتخر به کسب رضایت و همکاری با