گروت اپوکسی

گروت اپوکسی

قیمت گروت اپوکسی –گروت اپوکسی چیست؟فواید گروت اپوکسی چیست؟موارد مصرفی گروت اپوکسی چیست؟

گروت اپوکسی شامل رزین اپوکسی و هاردنر اپوکسی و مخلوطی از سنگدانه ها و ماسه (فیلر)می باشد در حقیقت انواع مختلفی رزین وجود دارد که در کارخانجات تولیدی به کار میرود مثل اپوکسی و پلی یورتان اگرچه به نظر میرسد اپوکسی در کنار مواد سیمانی نامبرده میشود اما خودش شامل هیچگونه سیمانی نمی باشد.

به عبارت دیگر هاردنر اپوکسی باعث شروع فرآیند سخت شدگی گروت اپوکسی می شود این معمول است که برای ترک های موئی و سوراخ ها در سازه های بتنی استفاده شود و می تواند به عنوان پرایمر یا عامل چسبندگی نیز قلمداد گردد.

گروت اپوکسی چیست؟ گروت اپوکسی شکل پذیر و بدون حلال و شامل 3 جزء می باشد. گروت اپوکسی دارای رزین اپوکسی، سخت کننده، عمل آورنده آمین و دانه بندی ویژه سیلیسی است. در هنگام مصرف گروت اپوکسی کافیست سه جزء آن با هم مخلوط شوند.

فواید گروت اپوکسی چیست؟ گروت اپوکسی باعث سخت شدن سریع سازه می شود که بستگی به دمای اطراف دارد . گروت اپوکسی دارای قابلیت بالای چسبندگی به زیر کارهای معدنی و فولادی دارد.گروت اپوکسی دارای مقاومت در برابر ارتعاشات شدید است. گروت اپوکسی باعث سخت شدن بدون جمع شدگی است. گروت اپوکسی دارای مقاومت بالا در برابر حملات مواد شیمیایی است. گروت اپوکسی دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالایی است.

موارد مصرفی گروت اپوکسی چیست؟ گروت اپوکسی برای گروت کاری و ملات ریزی برای پیوند محکم سازه ای در شرایط باربری دینامیکی مناسب است.

گروت اپوکسی در صنایع چیست؟ گروت ریزی درکارخانه جات و ماشین آلات موتوری. گروت ریزی در ژنراتورها. گروت ریزی در پمپ ها. گروت ریزی در ریل جرثقیل ها گروت ریزی در سیستم های انبارهای بلند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *