بتن ، تنها ماده ساختمانی پرکاربرد در جهان ، سابقه ای به رومی ها و مصریان باستان دارد. با توجه به اینکه بتن بیش از سایر مصالح ساختمانی در ساخت و ساز استفاده می شود ، برای رشد و پیشرفت صنعت تأکید بر کیفیت ، عملکرد و پایداری ضروری است.

مواد افزودنی شیمیایی یکی از اجزای سازنده بتن با کارایی بالا است.

اولین قدم در بهینه سازی بتن این است که تشخیص دهیم بتن دیگر فقط مواد سیمانی ، سنگدانه  و آب نیست. بتن یک ماده با کارایی بالا است که چهار ماده اساسی دارد – متشکل از آب ، مواد سیمانی ، شن  و ماسه و مواد افزودنی شیمیایی.

یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده بتن با کارایی بالا ، با دوام و اکسپوز که امروزه تولید می شود ، مواد افزودنی بتن هستند. مواد افزودنی بتن مواد شیمیایی یا مواد افزودنی طبیعی یا ساختمانی هستند که در طی اختلاط بتن به منظور افزایش خواص خاص بتن تازه یا سخت شده مانند کارایی ، دوام یا مقاومت اولیه و نهایی به آن افزوده می شوند.

مهندسی سازه های بتنی یک روند در حال تکامل مداوم است. اختراع و توسعه روشهای جدید ساخت ، تقاضای روزافزونی را برای مصالح ساختمانی ایجاد می کند. تولیدکنندگان بتن روزانه در کنار عوامل دیگری مانند اقتصاد ، هزینه های مواد اولیه و انرژی و پیچیدگی های لجستیکی با این چالش فناوری روبرو هستند. در طول کل مراحل ساخت ، زمان, خود یک فاکتور مهم است.

بتن شیمی ماهان طیف وسیعی از مواد افزودنی بتن را با گزینه های نوآورانه برای طراحی مخلوط بتن فراهم می کند ، چه برای کاهش قابل توجه محتوای آب یک مخلوط ، استفاده از یک طراحی مخلوط اقتصادی تر یا دستیابی به مقاومت اولیه کافی.

مواد افزودنی بتنی ,بتن شیمی ماهان به شما کمک می کند تا با چالش های فن آوری مدرن بتن و تجارت آشنا شوید.

محصولات حرفه ای بتن شیمی ماهان مورتایید اداره استاندارد و دارای پروانه ساخت از وزارت صنعت و معدن می باشند. علاوه بر فروش مستقیم به پیمانکاران و متخصصان بتن ، bsm محصولات خود را از طریق شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان در دسترس قرار می دهد. چه در تجارت حرفه ای و چه در کانال های خرده فروشی ، از نظر کیفیت محصول ،bsm تفاوتی بین دو بخش بازار قائل نیست.

بسته بندی و ظاهر محصولات bsm با نیازهای مختلف تجارت خرده فروشی سازگار شده است. ما معتقدیم که هر مشتری سزاوار بهترین محصول است.

شرکت BSM با در اختیار گرفتن مهندسین متخصص و باتجربه قادر به ارائه مشاوره کامل و دقیق درباره خرید محصولاتی نظیر انواع گروت , بتن آماده , روان کننده , روان کننده دیرگیر , ژل میکروسیلیس , فوق روان کننده زودگیر , چسب بتن , ضدآب , ضدیخ جهت بتن ریزی در هوای سرد , مواد هوازا , رنگ بتن , ژل رنگی , کف سازی

می باشد.