انواع ژل میکروسیلیس و موارد کاربرد آن

انواع ژل میکروسیلیس و موارد کاربرد آن

انواع ژل میکروسیلیس تولید شرکت بتن شیمی ماهان 

ژل های میکروسیلیس شرکت بتن شیمی ماهان بر دونوع ذیل تولید می شوند

  • ژل میکروسیلیس پلی کربوکسیلاتی

  •  ژل میکروسیلیس پایه  نفتالینی 

ژل میکروسیلیس SP1RB

برای ساخت بتن های با مقاوت بالا ، آب بند، نفوذ ناپذیر و پر دوام و ملات های با کیفیت ویژه طراحی شده است.

ژل میکروسیلیس کلاس APC5RRB

در بتن هایی که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد. 

ژل میکروسیلیس کلاس GEL-APC5RRC-N 

در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .(پایه پلی کربوکسیلاتی)

ژل میکروسیلیس کلاس  GEL-APC5RRC-N-S-NEW 

در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .(پایه پلی کربوکسیلاتی)

ژل میکروسیلیس کلاس Gel-ASP2AB

 فرمولاسيون جديد و ارتقاء يافته اي است كه براي ايجاد تسريع در گيرش بتن هاي ويژه اي كه نياز به مقاومت زود هنگام دارند مثل قطعات پيش ساخته ويژه و بتن ريزي ويژه در هواي سرد در نظر گرفته شده است. يكي از خواص ويژه شده اين محصول نسبت به كلاسهاي مشابه عدم يخ زدگي ژل در شرايط نگهداري سرد سير تا – 5 ˚C مي باشد. علاوه بر اين نه تنها ژل ميكروسيليس  GEL-ASP2AB براي ساخت بتن هاي با مقاومت بالا، آب بند ، نفوذ ناپذير و پردوام و ملات هاي ويژه مورد كاربرد دارد،بلكه در بتنهايي كه كاهش ترك هاي پلاستيك و ارتقاء نسبي مقاومتهاي كششي و خمشي بتن مد نظر است خصوصاً بتن هايي كه در معرض ضربه و بارهاي متناوب ديناميكي مي باشند توصيه مي گردد.

 

ژل میکروسیلیس الیاف دار Gel-ASP2RB

 نه تنها با  بالا بردن مقاومت بتن در برابر عوامل مخرب فيزيکي و شيميايي محيطي و حتي عوامل مخرب داخلي بتن، عمر سرويس دهي سازه را به حداکثر مي رساند، بلكه از آسيب هاي احتمالي دراز مدت ناشي از عدم دقت در كيورينگ مناسب طي ساعات اوليه پس از ريختن بتن تا حدود زيادي مي كاهد.

ژل میکروسیلیس کلاس ASP6RB

 فرمولی منشعب از ASP6RB است که مختص آب و هوای گرم و خشک و مطابق مینرالهای سنگدانه های موجود در منطقه خوزستان و شمال فارس بهینه سازی گردیده است .

 

ژل میکروسیلیس کلاس FASP2RB

 علاوه بر آنكه براي ساخت بتن هاي با مقاومت بالا، آب بند ، نفوذ ناپذير و پردوام و ملات هاي ويژه مورد كاربرد دارد، در بتن هايي كه كاهش تركهاي پلاستيك و ارتقاء نسبي مقاومت هاي كششي و خمشي بتن مد نظراست توصيه ميگردد. همچنين در شرايطي كه بتن در معرض ضربه و بارهاي متناوب ديناميكي است استفاده از این ژل توصیه می گردد.

 

ژل رنگی محصول دیگر بتن شیمی ماهان می باشد که در طیف رنگی آبی,سبز,زرد,فیروزه ائی,مشکی,سفید,قرمز و قهوه ایی تولید میگردد, ژل های رنگی جهت ساخت بتن پر مقاومت و آب بند و نفوذناپذیر و در رنگ های متنوع ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *