محصولات

ژل میکروسیلیس,پودر میکروسیلیس,ژل رنگی

1. SP1RB

ژل میکروسیلیس  SP1RB یک ماده افزودنی بتن است. ژل ميكروسيليس  SP1RB اصلی ترین و پایه ای ترین نوع از انواع ژل سیلیکافیوم می باشد. ژل میکروسیلیس آب بند کننده بتن SP1RB برای ساخت بتن با مقاومت بالا ، آب بند ، نفوذ ناپذیر و پر دوام و ملاتهای با کیفیت ویژه طراحی شده است.

 

2. ASP2RB

 ژل میکروسیلیس ASP2RB یک ماده افزودنی بتن است ميکروسيليس کلاس ASP2RB بعنوان یک افزودنی ایده ال از نظر فنی در بتن های ویژه ، نفوذ ناپذیر ،  مقاومت بالا و خصوصا بتن آب بند کاربرد گسترده دارد. این نوع ژل میکروسیلیس در بتن ریزی های بسیار تخصصی با موفقیت چشمگیر فنی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

3. ASP2RC

ژل میکروسیلیس اقتصادی شده کلاس ASP2RC برای بتن های نفوذناپذیری که کاهش ترک های پلاستیک وارتقا نسبی مقاومت های فشاری , خمشی مدنظر است توصیه میشود.

 

4. APC5RRB

ژل میکروسیلس کلاس APC5RRB در بتن هایی که نیاز به روانی بالا و ارتقا مشهود مقاومت های فشاری , کششی و خمشی کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد. در شرایطی که بتن در معرض ضربه و بار دینامیکی , تر و خشک شدن و حمله سولفات ها و کلراید ها و عوامل جوی چون چرخه ذوب و انجماد است استفاده از ژل ASP5RRB نسبت به مصرف مواد افزودنی فوق روانساز ارجح است.

 

5. APC5RRC-NS 

ژل ميکروسيليس کلاس  APC5RRC-NS در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .

 

6. APC5RRCN-S-NEW 15%

ژل ميکروسيليس کلاسAPC5RRCN-S-NEW 15% در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .

در شرايطي كه بتن در معرض ضربه و بارهاي ديناميكي، تر و خشك شدن و حمله سولفات ها و كلرايد ها و عوامل جوي چون چرخه ذوب و انجماد است استفاده از ژل APC5RRC-N- NEW15%  نسبت به مصرف مواد افزودنی فوق روان ساز ارجح است .

 

7. ژل رنگی  

ژل های رنگی بر خلاف رنگهای پودری در ژل های رنگی بتن نه تنها باعث کاهش مقاومت و دوام در بتن نخواهد شد، بلکه باعث افزایش شدید دوام و مقاومت و استحکام در بتن می گردند. رنگ بتنی که توسط این ژل های رنگی حاصل می گردد از ثبات، یکنواختی  و درخشش پایداری برخوردار است، آب بند نمودن و ضد نفوذ شدن بتن با استفاده از این ژل ها، افزایش خاصیت ضد سائیدگی، افزایش مقاومت های فشاری، کششی، خمشی، کاهش توان حمله عوامل مهاجم مثل یون کلروسولفات در بتن های حاوی ژل های رنگی و کاهش ضریب وارفتگی، افزایش مقاومت الکتریکی بتن حاوی ژل میکروسیلیس رنگی نسبت به بتن رنگی حاوی پودر رنگ ، سادگی در استفاده و عدم ایجاد مشکلات بهداشتی که پودر رنگ برای کارگران ایجاد می کرد، از مزیت های رقابتی این محصول جدید می باشد.

 

8APC5RRC-N-NEW 

ژل ميکروسيليس کلاس APC5RRC-N-NEW در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .

 

9ژل سيليکافيومي اصلاح شده APC5RRD 

ژل ميکروسيليس کلاسAPC5RRD در بتن هایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومت های فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نسبی نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل نسبی ترکهای پلاستیک توصیه می گردد .

 

10ASP2AB 

ژل میکروسیلیس کلاس ASP2AB فرمولاسيون جديد و ارتقاء يافته اي است كه براي ايجاد تسريع در گيرش بتن هاي ويژه اي كه نياز به مقاومت زود هنگام دارند مثل قطعات پيش ساخته ويژه و بتن ريزي ويژه در هواي سرد در نظر گرفته شده است.

 

11ASP6RB

ژل میکرو سیلیس کلاس ASP6RB فرمولی منشعب از ASP6RB است که مختص آب و هوای گرم و خشک و مطابق مینرالهای سنگدانه های موجود در منطقه خوزستان و شمال فارس بهینه سازی گردیده است .

 

لیست قیمت افزودنی های بتن

جهت مشاوره ، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ و نیز لیست قیمت افزودنی های بتن و سایر محصولات با شماره 75128-021  تماس حاصل فرمایید.


فایل پیوست

تهران، خیابان پاسداران ، خیابان نازک خیابان شهید کاظم موسوی شرقی پلاک 63 واحد 412

22953288,02175128

info@bsmco.org