محصولات

فوق روان کننده بتن

 

افزودنی فوق روان کننده یا ابر روان کننده بتن

افزودنی فوق روان کننده و کاهنده ممتاز آب 

افزودنی فوق روان کننده دارای خاصیت زودگیر 

برای ساختن بتن خودمتراکم و بتن های پیش ساخنه و پیش تنیده و مقاطع با آرماتورهای متراکم و همچنین بتن ریزی در آب و هوای سرد کاربرد دارد.

برای بتن های خود تراز شونده و بتن خود متراکم مقاطع با آرماتور های متراکم و همچنین بتن های عمل آوری شده در آب و هوای گرم مورد استفاده قرار میگیرد.

برای بتن های با مسافت حمل طولانی بتن ریزی در هوای گرم و بتن های حجیم و بتن های خودتراز شونده و خود متراکم و همچنین مقاطع با آرماتورهای متراک کاربرد دارد.

 

 

 

1.  BSM Ceret -100

BSM Ceret -100 يك افزودني فوق روان ساز مايع بر پايه نفتالين سولفونات است كه براي مصرف در بتن در هوای سرد بهينه گرديده است.

 

BsmCrete-101 .2فوق روان ساز BsmCrete-101 فوق روانساز مایع نسل سومی که بر اساس تکنولوژی تولید پلیمر ها با درجات بالای پلیمریزاسیون و وزن مولکولی مشخص برای ساخت بتن های کارا با کاهش نسبت آب سیمان و افزایش مقاومت تولید شده است.

 

3. BsmCrete-102

فوق روانساز اصلاح شده نسل سوم بر پایه ی نفتالین سولفنات وبر اساس تکنولوژی تولید پلیمرها با درجات بالای پلیمریزاسیون و وزن مولکولی مشخص است که دارای قابلیت ایجاد تاخیر در زمان گیرش میباشد .در تولید Bsmcrete-102  موکدا" به رعایت الزامات ASTM-C494 و استاندارد 2930 ایران تاکید شده است.

 

4. BsmFlow M-plus  

یک فوق روانساز مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده مي باشد كه براي بتن هاي ويژه و سايت هاي كاري تخصصي بتن طراحی گردیده است.

Bsmflow-M-Plus بر اساس آيين نامه ASTM-C494 در رده Type-D قرار دارد.

 

5. BsmFlow M45

يك افزودني کاملاً جدید و تخصصی و فوق روان ساز مايع بر پايه پلي كربوكسيليك اصلاح شده مي باشد كه براي بتن هاي ويژه و سايتهاي كاري تخصصي بتن طراحي گرديده است. 

 

6. BsmFlow M43-N

فوق روان کننده BsmFlow M43-N يك افزودني کاملاً جدید و تخصصی و فوق روان ساز مايع بر پايه پلي كربوكسيلات اصلاح شده مي باشد كه براي بتن هاي ويژه و سايت هاي كاري تخصصي بتن طراحي گرديده است.

 

7. BsmFlow M-20

يك افزودني کاملاً جدید و تخصصی و فوق روان ساز مايع بر پايه پلي كربوكسیلات اصلاح شده مي باشد كه براي بتن هاي ويژه و سايت هاي كاري تخصصي بتن طراحي گرديده است. بتن هاي خود تراز شونده و خود متراكم  ويژه و بتن هايي كه الزامات آيين نامه اي آن به حداقل رساندن نسبت آب به سيمان را در حد نهايت درخواست نموده باشد و يا در كارگاه هاي خاص و حساسي كه افت اسلامپ با ديگر مواد فوق روان ساز قابل تحمل نباشد، همگي از مواردي است كه موارد ويژه كاربرد اين ماده به حساب مي آیند.

 

8. BsmFlow 101

فوق روان کننده BsmFlow 101 يك روان ساز مايع بر پايه پلي كربوكسیلات و لیگنو اصلاح شده مي باشد كه براي بتن هاي ويژه و سايت هاي كاري تخصصي بتن طراحي گرديده است. 


9. BSM Plast -20

فوق روان کننده BSM Plast -20 يك روان ساز با خاصيت ديرگير كنندگي مي باشد كه بصورت مايع عرضه ميگردد و روي سطح ذرات سيمان اثر گذاشته و خاصيت روان كنندگي بسيار خوبي به بتن مي دهد.

 

لیست قیمت افزودنی های بتن

جهت مشاوره ، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ و نیز لیست قیمت افزودنی های بتن و سایر محصولات با شماره 75128-021  تماس حاصل فرمایید.


فایل پیوست

تهران، خیابان پاسداران ، خیابان نازک خیابان شهید کاظم موسوی شرقی پلاک 63 واحد 412

22953288,02175128

info@bsmco.org